Manchester United’ın Kâbusu Wilfried Zaha, Yeniden Old Trafford’da!

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Galatasaray, Şampiyonlar Ligi grup aşamasının ikinci maçında İngiliz ekibi Manchester United‘ın konuğu olacak. Bugün İngiletere’de oynanacak karşılaşma öncesi Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk ve yıldız oyuncu Wilfried Zaha basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“Kendi Oyunumuz Hakkında Konuşuyoruz, Manchester United Hakkında Değil.”

Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağı Manchester United Maçı öncesi hocası Okan Buruk ile basın mensuplarının karşısına çıkan Tecrübeli futbolcu Wilfried Zaha, ‘Takım arkadaşlarımla kendi oyunumuzu ve sahada neler yapabileceğimizi konuşuyoruz, ManU’nun oyununu değil. Onlara üstünlük kurmalıyız, Manchester’a karşı yapmak istediğimiz şey bu.’ dedi.

Zaha, Old Trafford Sorusu Hakkında, ” Dünyanın En Gürültülü Stadı Zaten Bize Ait.”

Eski bir Manchester United oyuncusu olan Wilfried Zaha, basın mensuplarının Manchester United’ın Stadyumu Old Trafford hakkındaki sorusuna, ‘Old Trafford hakkında arkadaşlarımı neden bilgilendireyim? Dünyanın en gürültülü stadı zaten bize ait.‘ cevabını verdi.

Zaha, “Onların Canını Yakabilecek Oyuncularımız Var. Maçı Dört Gözle Bekliyoruz.”

Fildişi Sahilli yıldız oyuncu, ’10 yıl önce ben de bir Manchester United futbolcusuydum. Şimdi 30 yaşındayım ve olgunlaştım. Şimdi Galatasaray’dayım. Hocamızın yardımıyla, ve takımdaki yetenekli oyuncularla birlikte çok deneyimli bir takımımız var. ManU da çok iyi bir takım. Ama bizim de onların canını yakabilecek oyuncularımız var. Hepimiz yarınki maçı dört gözle bekliyoruz.’

Tüm Bu Açıklamalardan Sonra Gözler Zaha’nın Bugün Göstereceği Performansta Olacak

Taraflı tarafsız herkesin merakla beklediği karşılaşma bu akşam saat 22:00’da ekranlarda olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x