Tam bir fiyat performans monitörü! Philips 27B1U5601H/01 monitör incelemesi

Monitör sektörünün öncü isimlerinden birisi olan Philips, bu alanda iyi işler çıkarmaya devam ediyor. Markanın iş dünyasına özel olarak geliştirdiği 27B1U5601H/01 kodlu yeni monitörü de şirketin bu pazardaki konumunu güçlendiren bir ürün oldu. Biz de bu ürünü bir süre kullandık ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak istedik. Şimdi gelin monitörün hem teknik detaylarına hem de kullanım testinde yaşadığımız önemli noktalara beraber bakalım.

İncelemizin giriş bölümünde de belirttiğimiz üzere 27B1U5601H/01, Philips’in iş için geliştirmiş olduğunu özel bir ürün. Burada kutudan bir adet HDMI 1.4 kablo ve bir adet de DisplayPort çıktığını görüyoruz. Bu kabloların uzunlukları gayet yeterli ve bu da rahat bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Ayrıca ürünün kurulumu da oldukça basit. Yani monitörü kurarken çok becerikli olmanıza gerek yok. Bir yapboz edasıyla kurulumu gerçekleştirebilir ve ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

27B1U5601H/01, 27 inç büyüklüğünde olan bir ekrana sahip. Bu ekranın çerçeveleri oldukça ince ve bu da ekran gövde oranının artmasını sağlıyor. Piksel yoğunluğu 109 olan bu ekranda renkler oldukça canlı görünüyor ancak bu canlılık rahatsız edici boyutlarda değil. Herhangi bir parlama sorunuyla karşı karşıya kalmadan işlerinizi halledebiliyorsunuz. Gözünüzü rahatsız etmeyen IPS LCD panel, uzun süre rahat şekilde kullanabileceğiniz özelliklerde tasarlanmış.

Tam bir fiyat performans monitörü! Philips 27B1U5601H/01 monitör incelemesi

Ürünün ekran kasasını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Yani dilerseniz dikey dilerseniz yatay şekilde ekranı çevirmeniz mümkün. Bu da kullanım kolaylığı ve esneklik sağlıyor. Ayrıca monitörün tepesine şık şekilde yerleştirilmiş olan kamera, üzerine sertçe bastırdığınız zaman hemen yukarı doğru çıkarak kendisini gösteriyor. 5MP değerinde olan bu kamera, harici bir kamera satın almanıza gerek kalmadan toplantılara katılmanızı sağlıyor. Üstelik bu monitör kendi üzerinde bir de mikrofona sahip. Bu mikrofon, ortam gürültüsünü engelleyerek toplantılarda sesinizin karşı tarafa daha berrak şekilde gitmesini sağlıyor.

Uzun lafın kısası, Philips 27B1U5601H/01 tam bir fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Video izlemek, toplantılara katılmak veya veri aktarımı açısından oldukça başarılı olan bu USB-C monitör, internette farklı fiyatlar üzerinden satılıyor. Siz de 27B1U5601H/01 kodunu aratabilir ve en uygun fiyatı seçerek ürüne sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x